01.06.2021 Region Innsbruck Sport - Wandern, Tourismus Innsbruck Tourismus Winter, Winterwandelen

Ontspannen en genoeglijk de winter door in de regio Innsbruck

Winterse genoegens en ontspanning versmelten in de regio Innsbruck tot een alpien-urbane vakantiebelevenis, die geen wens onvervuld laat. Helemaal zonder sportieve inspanning, maar juist wèl met veel ontspanning beleeft men elke dag opnieuw de vrijheid om uit een uniek gevarieerd ...

Meer weergeven

01.06.2021 Region Innsbruck Freizeit, Reise, Sport, Tourismus Innsbruck Tourismus Winter, Ski, Snowboard, Actief in de sneeuw

Ski plus City Pass Stubai Innsbruck

Poedersneeuw op de Stubaier Gletsjer? Cultuur en entertainment in Tirols hoofdstad Innsbruck? Of lekker relaxen in de spa? Dit en nog veel meer is bij de SKI plus CITY pass Stubai Innsbruck inbegrepen. De wereldwijd unieke multifunctionele skipas geeft toegang ...

Meer weergeven

Mediacontact

Rafaela Bodner, MA
ProMedia
Brunecker Str. 1
6020 Innsbruck
t: +43 512 214004-22
m: +43 664 8342425
www.newsroom.pr
rafaela.bodner@pro.media

Andreas Taschler, BA
ProMedia
Brunecker Str. 1
6020 Innsbruck
t: +43 512 214004-15
m: +43 664 88 53 93 99
www.newsroom.pr
andreas.taschler@pro.media

Julia Zoller, MA
ProMedia Kommunikation GmbH
Brunecker Str. 1
6020 Innsbruck
t: +43.512.214004-0
julia.zoller@pro.media

Martina Wierer, BA
Brunecker Straße 1
6020 Innsbruck
t: +43 512 214004 23
www.pro.media
martina.wierer@pro.media

Aanwijzing navraag

Victoria Schwartze, MA
Innsbruck Tourismus
Burggraben 3
6020 Innsbruck
t: +43 512 53 56-550
www.innsbruck.info
v.schwartze@innsbruck.info

Alexandra Sasse, MA
Innsbruck Tourismus
Burggraben 3
6020 Innsbruck
t: +43 512 53 56-504
www.innsbruck.info
a.sasse@innsbruck.info

Guido Vianello
Innsbruck Tourismus
Burggraben 3
6020 Innsbruck
t: +43 512 53 56-510
www.innsbruck.info
g.vianello@innsbruck.info

Andreas Reiter, BA
Innsbruck Tourismus
Burggraben 3
6020 Innsbruck
t: +43 512 53 56-508
www.innsbruck.info
a.reiter@innsbruck.info

Colette Verra
Innsbruck Tourismus
Burggraben 3
6020 Innsbruck
t: +43 512 53 56-506
www.innsbruck.info
c.verra@innsbruck.info

Andreas Reiter
Innsbruck Tourismus
Burggraben 3
6020 Innsbruck
t: +43 512 53 56-508
www.innsbruck.info
a.reiter@innsbruck.info

Barbara Plattner, MA
Innsbruck Tourismus
Burggraben 3
6020 Innsbruck
t: +43 512 53 56-300
www.innsbruck.info
b.plattner@innsbruck.info

Christine Keth, MSc
Innsbruck Tourismus
Burggraben 3
6020 Innsbruck
t: +43 512 53 56-700
www.innsbruck.info
c.keth@innsbruck.info

Victoria Schwartze, MA
Innsbruck Tourismus
Burggraben 3
6020 Innsbruck
t: +43 512 53 56-550
www.innsbruck.info
v.schwartze@innsbruck.info

Stephanie Schennach
Innsbruck Tourismus
Burggraben 3
6020 Innsbruck
t: +43 512 59850-516
www.innsbruck.info
office@innsbruck.info

Innsbruck Tourismus
Burggraben 3
6020 Innsbruck
t: +43 512 53 56-550
www.innsbruck.info
s.schennach@innsbruck.info

Anschrift

Brunecker Str. 1
Innsbruck, Österreich
Telefon: +43 512 214004

newsroom@pro.media
www.pro.media

Social Media

News per email

Sie wollen per Newsletter immer top aktuell informiert werden? Dann sind Sie hier goldrichtig!

Newsletter

ProMedia

powered by webEdition CMS